Κυριακή 8 Μαΐου 2022 και ώρα 12:00 η παρουσίαση του βιβλίου "Μια Λύτρωση Ακόμα..." της Κωνσταντίας Γιαννοπούλου
![Κυριακή 8 Μαΐου 2022 και ώρα 12:00 η παρουσίαση του βιβλίου "Μια Λύτρωση Ακόμα..." της Κωνσταντίας Γιαννοπούλου](https://www.ekdoseiszenith.gr/wp-content/uploads/2022/04/ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-3-1728x830.jpg)
Την Κυριακή 8 Μαΐου 2022 και ώρα 12:00 οι Εκδόσεις ΖΕΝΙΘ και η συγγραφέας Κωνσταντία Γιαννοπούλου σας προσκαλούν στο Αμφιθέατρο του 1ου Δημοτικού Σχολείου Φαρσάλων για την παρουσίαση του βιβλίου της με τίτλο “Μια Λύτρωση Ακόμα…”.
Για το βιβλίο θα μιλήσει
η κα. Δήμητρα Κουμπούρα, Φιλόλογος.