Την Κυριακή 3 Δεκεμβρίου και ώρα 18:30 η παρουσίαση του βιβλίου των συγγραφέων Μαίρης Ζαμάνη και Κωνσταντίνου Κατόπη με τίτλο "Το κρίμα της Εύας".
![Την Κυριακή 3 Δεκεμβρίου και ώρα 18:30 η παρουσίαση του βιβλίου των συγγραφέων Μαίρης Ζαμάνη και Κωνσταντίνου Κατόπη με τίτλο "Το κρίμα της Εύας".](https://www.ekdoseiszenith.gr/wp-content/uploads/2023/11/ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-1728x830.jpg)
Την Κυριακή 3 Δεκεμβρίου και ώρα 18:30 oι Εκδόσεις ΖΕΝΙΘ σε συνεργασία με τον Πολιτιστικό – Φυσιολατρικό Σύλλογο Δροσιάς σάς προσκαλούν στην παρουσίαση του βιβλίου των συγγραφέων Μαίρης Ζαμάνη και Κωνσταντίνου Κατόπη με τίτλο “Το κρίμα της Εύας”. Για το βιβλίο θα μιλήσουν η Ιωάννα Κατσιακίδου, φιλόλογος και ο Γιώργος Ζωχιός, ψυχολόγος. Χώρος Παρουσίασης Πολιτιστικός…